Workshop Bungee FIT ::: Workshopy ::: Ponuka ::: FIT Bošany - štúdio pohybu a zdravia
Ponuka
Úvod » Ponuka » Workshopy » Workshop Bungee FIT
« Späť

Workshop Bungee FIT

BungeeFIT – ilustračný obrázok

Pozývame Vás na jednorazový workshop, kde máte jedinečnú šancu vyskúšať si túto horúcu novinku na jednom z mála športovísk na Slovensku, kde sa Bungee FIT cvičí.

O čo vlastne ide?

Nemusíte sa báť, nebudete skákať bungee jumping z mosta. Bungee FIT je skupinový tréning, kde cvičíme so špeciálnym vybavením, tj. lezecký postroj a nosné gumolano ukotvené v strope. Tento koncept vymyslel jeden z artistov slávneho Cirque du Soleil. Cvičenie je veľmi komplexné a zábavnou a hravou formou pomáha formovať telo, rozvíjať pohybové schopnosti, zlepšuje kondíciu a vytrvalosť pričom je šetrné ku kĺbom.

Vhodné pre všetkých, ktorí si chcú vyskúšať niečo netradičné. Vďaka systému gumolana si môžete doslova zalietať, hravo spraviť stojku na rukách alebo vysieť nad zemou ako v akčnom filme.

Prihlásiť sa na workshop môžete vyplnením prihlášky nižšie. Do prihlášky prosíme uveďte dátum a čas, o ktorý máte záujem a svoju výšku a približnú váhu. Tieto údaje potrebujeme vedieť kvôli rozdeleniu gumolán na hodine.

Termíny:

  • 02.06.2024 o 19:00

Počet miest je obmedzený na 10. Treba si priniesť iba pohodlné športové oblečenie, čisté tenisky a vodu. Cena jednorazového vstupu je 8€ a platí sa na mieste v hotovosti pred začiatkom kurzu.

Pokiaľ sa Vám cvičenie zapáči, môžete sa po absolvovaní workshopu prihlásiť na mesačný kurz bungee fit TU.

UKÁŽKA CVIČENIA:

Prihláška

Pre úspešné odoslanie formulára je potrebné vyplniť
polia označené hviezdičkou (*).

« späť

zverejnené: 18.12.2023 | aktualizované: 15.05.2024 | počet zobrazení: 2931

FIT Bošany - štúdio pohybu a zdravia
telefón: +421 904 093 639

Akceptujeme karty MultiSport

Realizácia: K3 GROUP, s.r.o.

počet prístupov od 28.04.2018: 801491
počet prístupov dnes: 210