BOX pre deti ::: Pre deti ::: Ponuka ::: FIT Bošany - štúdio pohybu a zdravia
Ponuka
Úvod » Ponuka » Pre deti » BOX pre deti
« Späť

BOX pre deti

Box pre deti – ilustračný obrázok

Boxérsky tréning je veľmi všestranné cvičenie, ktoré zapája nielen všetky svaly ale je aj vynikajúcim nástrojom na tréning pozornosti nakoľko ho nie je možné cvičiť bez disciplíny a pravidiel. Snažíme sa vytvoriť miesto, kam budú deti radi chodiť, kde nájdu dobrý kolektív a kde budú najmä rýchlo športovo rásť.

Náš tréning je rovnako určený chlapcom aj dievčatám. Nepôjde o kontaktný box, kde deti spolu zápasia, ale o kondičnú prípravu a naučenie sa správnej techniky, ktorú budú trénovať na boxovacích vreciach a lapoch inštruktorky. Treba si priniesť len prezúvky a vodu.

Kurz je vhodný pre deti od 6 rokov (dieťa musí byť samostatné, tj. musí sa zvládnuť obliecť, obslúžiť na toalete a vydržať celú hodinu bez rodiča).

Dôrazne upozorňujeme rodičov, že kurzovné nevraciame z dôvodu, že kurz dieťa neoslovil, prípadne z iného, obdobného dôvodu. Prosíme Vás, pred vyplnením prihlášky oboznámte dieťa s obsahom kurzu, ukážte mu nižšie uvedené promo video a prihlasujte ho len ak samo chce. Potom však dbajte na to, aby dieťa kurz dokončilo, aj keď sa mu to hneď na prvej hodine nepozdáva – naučíte ho tak zodpovednosti, ktorá sa mu v budúcnosti zíde.

Krúžok prebieha bez prítomnosti rodičov, preto Vás žiadame, aby ste rešpektovali pravidlá na recepcii a nevstupovali za oddeľovací záves.

Kurz začína 13.05.2024 o 17:00, cvičiť sa bude pondelky a stredy o 17:00, cena 35€ / 8hodín.

Do prihlášky nižšie prosím nezabudnite uviesť meno, priezvisko a vek dieťaťa do okienka „správa“. Ďakujeme

UKÁŽKA CVIČENIA:

Prihláška

Pre úspešné odoslanie formulára je potrebné vyplniť
polia označené hviezdičkou (*).

« späť

zverejnené: 07.06.2023 | aktualizované: 22.04.2024 | počet zobrazení: 7006

FIT Bošany - štúdio pohybu a zdravia
telefón: +421 904 093 639

Akceptujeme karty MultiSport

Realizácia: K3 GROUP, s.r.o.

počet prístupov od 28.04.2018: 808932
počet prístupov dnes: 48