Mini gymnastika / tanec ::: Pre deti ::: Ponuka ::: FIT Bošany - štúdio pohybu a zdravia
Ponuka
Úvod » Ponuka » Pre deti » Mini gymnastika / tanec
« Späť

Mini gymnastika / tanec

Mini gymnastika – ilustračný obrázok

Pozývame všetky malé princezničky na túto novinku pre dievčatá od 2,5 do 4 rokov, pričom na hodine môže dieťa doprevádzať aj jeden z rodičov. Tento kurz je spojenie tanca, gymnastiky, baletu a pohybových hier. Budeme dbať na správne držanie tela, zväčšovať rozsahy pohybov, pracovať s rovnováhou, stimulovať chodidlá a popri tom všetkom sa dobre zabavíme. Cvičiť budeme v malej skupine do 10 detí.

Pri prihlasovaní prosíme uviesť meno, priezvisko, presný vek dieťaťa a tel. kontakt na rodiča. V prípade, že na kurz nebudete môcť nastúpiť, dôrazne Vás prosíme, aby ste nás o tom vopred informovali nakoľko miesta sú obmedzené.

Dôrazne upozorňujeme rodičov, že kurzovné nevraciame z dôvodu, že kurz dieťa neoslovil, prípadne z iného, obdobného dôvodu. Prosíme Vás, pred vyplnením prihlášky oboznámte dieťa s obsahom kurzu, ukážte mu nižšie uvedené promo video a prihlasujte ho len ak samo chce. Potom však dbajte na to, aby dieťa kurz dokončilo, aj keď sa mu to hneď na prvej hodine nepozdáva – naučíte ho tak zodpovednosti, ktorá sa mu v budúcnosti zíde.

Kurz začína 07.05.2024, cvičiť budeme v utorky a štvrtky o 17:00, cena 35€ / 8hodín.

UKÁŽKA CVIČENIA:

Prihláška

Pre úspešné odoslanie formulára je potrebné vyplniť
polia označené hviezdičkou (*).

« späť

zverejnené: 12.12.2023 | aktualizované: 22.04.2024 | počet zobrazení: 2816

FIT Bošany - štúdio pohybu a zdravia
telefón: +421 904 093 639

Akceptujeme karty MultiSport

Realizácia: K3 GROUP, s.r.o.

počet prístupov od 28.04.2018: 808935
počet prístupov dnes: 51