Parkour ::: Pre deti ::: Ponuka ::: FIT Bošany - štúdio pohybu a zdravia
Ponuka
Úvod » Ponuka » Pre deti » Parkour
« Späť

Parkour

Parkour pre deti – ilustračný obrázok

Tento šport je mimoriadne príťažlivý, preto môže byť vstupnou bránou k športu aj pre tie deti, ktoré doteraz nešportovali.

Kombinuje prvky atletiky a gymnastiky, ovplyvňuje myslenie pričom cvičiaci lepšie zvládajú nielen fyzické, ale aj psychické prekážky.

Parkour je fyzická aktivita, v ktorej sa cvičiaci snaží dostať z jedného miesta na druhé bezpečne, efektívne s použitím vlastného tela. Je založený na prekonávaní všetkých prekážok, ktoré sa v ceste vyskytnú.

Kurz je vhodný pre deti od 5 rokov (dieťa musí byť samostatné, tj. musí sa zvládnuť obliecť, obslúžiť na toalete a vydržať celú hodinu bez rodiča).

Dôrazne upozorňujeme rodičov, že kurzovné nevraciame z dôvodu, že kurz dieťa neoslovil, prípadne z iného, obdobného dôvodu. Prosíme Vás, pred vyplnením prihlášky oboznámte dieťa s obsahom kurzu, ukážte mu nižšie uvedené promo video a prihlasujte ho len ak samo chce. Potom však dbajte na to, aby dieťa kurz dokončilo, aj keď sa mu to hneď na prvej hodine nepozdáva – naučíte ho tak zodpovednosti, ktorá sa mu v budúcnosti zíde.

Krúžok prebieha bez prítomnosti rodičov, preto Vás žiadame, aby ste rešpektovali pravidlá na recepcii a nevstupovali za oddeľovací záves.

Kurz začína 30.04.2024, cvičiť budeme v utorky a štvrtky o 17:00, cena 35€ / 8hodín.

Do prihlášky nižšie prosím nezabudnite uviesť meno, priezvisko a vek dieťaťa do okienka „správa“. Ďakujeme

Ukážka cvičenia:

Prihláška

Pre úspešné odoslanie formulára je potrebné vyplniť
polia označené hviezdičkou (*).

« späť

zverejnené: 19.11.2019 | aktualizované: 22.04.2024 | počet zobrazení: 47601

FIT Bošany - štúdio pohybu a zdravia
telefón: +421 904 093 639

Akceptujeme karty MultiSport

Realizácia: K3 GROUP, s.r.o.

počet prístupov od 28.04.2018: 790339
počet prístupov dnes: 199