Gymnastika pre deti ::: Pre deti ::: Ponuka ::: FIT Bošany - štúdio pohybu a zdravia
Ponuka
Úvod » Ponuka » Pre deti » Gymnastika pre deti
« Späť

Gymnastika pre deti

Gymnastika pre dievčatá – ilustračný obrázok

Pozývame deti od 4 rokov (dieťa musí byť samostatné, tj. musí sa zvládnuť obliecť, obslúžiť na toalete a vydržať celú hodinu bez rodiča) do 10 rokov na tento skvelý kurz, kde sa budú venovať gymnastike a naučia sa základné tanečné prvky. Kurz bude vedený profi inštruktorkou Mirkou, ktorá hodiny povedie hravou a zábavnou formou.

Na hodinách sa bude klásť dôraz na správne držanie tela, spevnenie svalových partií a zväčšenie rozsahu samotného pohybu. Hodiny budú na seba nadväzovať, preto má toto cvičenie formu mesačného kurzu. Na hodiny je potrebné dieťaťu priniesť teplé ponožky a vodu. Najlepšie by bolo, keby dieťa už prišlo oblečené v športovom.

Dôrazne upozorňujeme rodičov, že kurzovné nevraciame z dôvodu, že kurz dieťa neoslovil, prípadne z iného, obdobného dôvodu. Prosíme Vás, pred vyplnením prihlášky oboznámte dieťa s obsahom kurzu, ukážte mu nižšie uvedené promo video a prihlasujte ho len ak samo chce. Potom však dbajte na to, aby dieťa kurz dokončilo, aj keď sa mu to hneď na prvej hodine nepozdáva – naučíte ho tak zodpovednosti, ktorá sa mu v budúcnosti zíde.

Kurz prebieha bez prítomnosti rodičov, preto Vás žiadame, aby ste rešpektovali pravidlá na recepcii a nevstupovali za oddeľovací záves.

Kurz začína 13.05.2024, cvičiť budeme v pondelky a stredy o 17:00, cena 30€ / 8hodín.

Do prihlášky nižšie nezabudnite prosím uviesť meno, priezvisko a vek dieťaťa, do políčka „správa“. Ďakujeme.

Ukážka cvičenia:

Prihláška

Pre úspešné odoslanie formulára je potrebné vyplniť
polia označené hviezdičkou (*).

« späť

zverejnené: 08.08.2020 | aktualizované: 22.04.2024 | počet zobrazení: 31248

FIT Bošany - štúdio pohybu a zdravia
telefón: +421 904 093 639

Akceptujeme karty MultiSport

Realizácia: K3 GROUP, s.r.o.

počet prístupov od 28.04.2018: 790329
počet prístupov dnes: 189