Ponuka
Úvod » Ponuka » Cvičenia » SurfFIT
« Späť

SurfFIT

SurfFIT – ilustraćný obrázok

Pozývame Vás na horúcu NOVINKU vo svete fitness. Toto skvelé cvičenie sa špecializuje na precvičenie celého tela a je inšpirované jedným z najatletickejších športov na svete – surfovaním! Či už ste niekedy vyskúšali surf, paddleboard alebo si to niekedy chcete vyskúšať, naše tréningy Vás na to skvelo pripravia / zdokonalia. Ak sa naopak vody bojíte, príďte si užiť toto zábavné cvičenie ku nám do fitka!

Keďže pri tomto koncepte čerpáme zo skutočných pohybov surfovania, pravidelným cvičením získate stabilitu, silu svalov, správne držanie tela a riadne sa pri tom zapotíte. Na našich nestabilných surfoch budete neustále pracovať na stabilizácii pri dynamických pohyboch, čo je najefektívnejší spôsob posilnenia toho najdôležitejšieho CORU (stred tela). Toto cvičenie je vhodné aj pre ľudí, čo nikdy necvičili a chcú si to len prísť vyskúšať. K viacerým cvikom bude ukázaná aj jednoduchšia verzia.

Na čom budeme cvičiť? 185cm dlhá surfová doska s protišmykovou gumennou ochranou a zmäkčeným povrchom na kľačanie. Pod doskou sa ukrýva 6 mäkkých lôpt, ktoré napodobňujú pocit, že ste na vode. Nestabilita dosky pridáva každému cviku ďalšiu výzvu. Vytvoríme spolu jedinečný tréning plný zábavy a dobrodružstva! Cvičiť sa bude v malej skupine max 10 ľudí s dostatočnými odstupmi. Tak na čo čakáš?! Poď s nami surfovať!

 

Ukážka cvičenia:

« Späť

zverejnené: 04.10.2020 | aktualizované: 04.10.2020 | počet zobrazení: 23505

FIT Bošany - štúdio pohybu a zdravia
telefón: +421 902 618 160

Facebook

Akceptujeme karty MultiSport

Realizácia: K3 GROUP, s.r.o.

počet prístupov od 28.04.2018: 438510
počet prístupov dnes: 506