Ponuka
Úvod » Ponuka » Cvičenia » Port De Bras
« Späť

Port De Bras

Hľadáte šport, ktorý prospeje vášmu telu aj psychike? Port De Bras je jedným z kategórie „telo a myseľ“ cvičení, ktoré vám pomôžu vyrysovať problematické partie tela, zbaviť sa nepríjemnej bolesti chrbta a získať psychickú pohodu.

Čo je Port De Bras?

Zjednodušene povedané, ide o skupinovú pohybovú aktivitu, ktorá spája prvky klasického i moderného tanca, strečingu, posilňovania a tzv. posturálnych techník (zameriavajú sa na odstránenie svalovej nerovnováhy). Môžete sa tu stretnúť napríklad s cvikmi pochádzajúcimi z jogy, pilatesu či baletu. Uvedené prvky sú spojené do nápaditých a hlavne účinných choreografií.

Pre koho je Port De Bras?

Port De Bras očarí predovšetkým tých, ktorí majú radi tanec a snažia sa dosiahnuť harmóniu medzi telom a mysľou. Rovnako vhodné je pre všetkých, ktorí žijú v permanentnom strese alebo ich trápia bolesti chrbtice spôsobené svalovou nerovnováhou, nesprávnym držaním tela pri chôdzi či sedení. Port De Bras je vhodný pre všetky vekové skupiny, či už pre mladých alebo ženy a mužov v strednom, alebo vyššom veku. Môžu ho cvičiť aj ľudia so zdravotnými problémami. Nie je v ňom žiadne zdravotné obmedzenie. Cvičiteľ na začiatku hodiny vysvetlí, že je potrebné počúvať vlastné telo a nerobiť nič, pri čom by človek pociťoval bolesť. Cvičenie má byť príjemné, každý si musí oddýchnuť a zrelaxovať. To znamená, že zakladatelia tohto programu mysleli aj na tých, ktorí nemajú skúsenosti s cvičením. Snažili sa, aby bolo Port De Bras cvičením, ktoré je zvládnuteľné pre všetkých.

 

Ukážka cvičenia:

« Späť

zverejnené: 05.09.2018 | aktualizované: 05.09.2018 | počet zobrazení: 1408

FIT Bošany - štúdio pohybu a zdravia
telefón: +421 902 618 160

Facebook

Akceptujeme karty MultiSport

Realizácia: K3 GROUP, s.r.o.

počet prístupov od 28.04.2018: 31248
počet prístupov dnes: 5